Treflikowy zielony dzień

31.03.2017 odwiedzili nas wspaniali goście było nam bardzo miło i bardzo zielono...

Dzień 31 marca w naszym przedszkolu był wyjątkowo uroczysty. Odbył się kolejny Bajkowy Dzień - tym razem był to zielony dzień Treflika. Od samego rana bajkowy Treflik odwiedzał wszystkie grupy i bawił się z dziećmi.
W tym dniu również odwiedzili nas ważni goście - Kazimierz Wierzbicki  - prezes firmy Trefl, która produkuje puzzle oraz twórca bajki o Treflikch wraz z żoną I przedstawicielami firmy, a także władze Gminy Oświęcim . Wspólnie świetowaliśmy otwarcie Treflikowej sali w naszym przedszkolu.
Po uroczystości w przedszkolu nasi goście udali się do Domu Ludowego w Grojcu, gdzie odybyło się wręczenie dyplomów I  nagród dla wszystkich uczestników powiatowego konkursu plastycznego "Trefliki wiosną", który organizowany był przez nasze przedszkole. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy :)