Konkurs Recytatorski

27 marca 2017 roku przedstawiciele z grupy Dinusie wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. "Znane i nie znane wiersze dla dzieci" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej.

Na konkursie w przedszkolu w Porębie reprezentowali nas Amelia Nikliborc i Wojtek Kajta. Przygotowali wiersz Jana Brzechwy "Entliczek Pentliczek". Dzieci zarezentowały się świetnie. Komisja Konkursowa w składzie pani Maria Brombosz - sołtys wsi Poręba Wielka, pani Bernardyna Bryzek - radna Gminy Oświęcim, pani Elżbieta Kurkowska - przewodnicząca Rady Rodziców, nauczyciel języka polskiego, pani Dorota Nowak - dyrektor przedszkola w Porębie Wielkiej pod przewodnictwem zastępcy wójta Gminy Oświęcim pana Mirosława Smolarka z pełnym zaangażowaniem oceniała występy przedszkolaków. Decyzja była trudna dlatego jury postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom równorzędne miejsca. Dzieci były bardzo zadowolone. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.