Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Poniedziałek, 26 października 2020 Święto Pracowników Przedszkola połączone z Pasowaniem na Przedszkolaka.

TREFLIKOWY DZIEŃ

TREFLIKOWY DZIEŃ Piątek, 23 października 2020 W środę 28 października odbędzie się naszym przedszkolu TREFLIKOWY DZIEŃ. Prosimy, aby dzieci ubrane były w tym dniu na żółto.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA Poniedziałek, 12 października 2020 Kochani Rodzice, w środę 14 października odbędzie się w naszym przedszkolu pasowanie na przedszkolaka.

" TREFLINKA PODRÓŻNIKIEM- Treflinka leci do dżungli i poznaje dzikie zwierzęta"

Środa, 30 września 2020 W środę 23 września zakończyliśmy naszą innowację pedagogiczną "Kochamy przedszkole z Treflikami". W tym dniu odbył się ostatni III etap, podczas którego wraz z Treflikami wybraliśmy się do dżungli i świetnie się bawiliśmy. Zobaczcie sami.

Ramowy rozkład dnia i ważne informacje dotyczące przyprowadzania i odbierania dzieci.

Ramowy rozkład dnia i ważne informacje dotyczące przyprowadzania i odbierania dzieci. Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 Bardzo prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola.

Aneks do procedury bezpieczeństwa w czasie stanu epidemii w związku z COVID-19

Aneks do procedury bezpieczeństwa w czasie stanu epidemii w związku z COVID-19 Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 Prosimy o zapoznanie się z aneksem do procedury z dnia 7 maja 2020r. Dokument do pobrania w załączniku.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

ZEBRANIE Z RODZICAMI Piątek, 14 sierpnia 2020 Informujemy,że w piątek 28 sierpnia 2020r, odbędzie się zebranie z rodzicami.

Hymn Przedszkola

Hymn Przedszkola Piątek, 12 czerwca 2020 Przed Państwem Hymn naszego przedszkola

Domowa nauka.

Domowa nauka. Niedziela, 7 czerwca 2020 Przedstawiamy efekty nauki w domu naszych przedszkolaków.

Niespodzianka od Grona Pedagogicznego

Niespodzianka od Grona Pedagogicznego Wtorek, 2 czerwca 2020 Dla wszystkich kochanych przedszkolaków z okazji ich święta, teatrzyk w wykonaniu nauczycieli i dyrekcji naszego przedszkola.

archiwum wiadomości