Małe talenty 2019

Dziewczynki z grupy Trefliki, Zosia Kołodziej i Aleksandra Giel reprezentowały nasze przedszkole w konkursie Małe Talenty organizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Brzezince

Konkurs Małe Talenty organizowany przez Przedszkole Samorządowe w Brzezince odbył się 3 kwietnia 2019. Tegoroczne hasło konkursu to „Kochamy naszą ojczyznę”, jest to kontynuacja działań podejmowanych w ramach uczczenia 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W konkursie brali udział przedstawiciele najstarszych grup z przedszkoli: z Babic, Grojca, Poręby Wielkiej, Rajska, Zaborza oraz Brzezinki. Nasze przedszkole godnie reprezentowała Adrianna Giel i Zosia Kołodziej.

Zadania z jakimi zmagały się dzieci oceniała komisja w składzie: Mirosław Smolarek – Wójt Gminy Oświęcim, Halina Musiał – zastępca Wójta Gminy Oświęcim, Agata Michalska – dyrektor CUW Gminy Oświęcim, Jadwiga Szczerbowska – dyrektor OKSiR Gminy Oświęcim  oraz Jolanta Jędras – dyrektor Przedszkola Samorządowego w Brzezince.

Nasi najmłodsi  wykazali się dużą wiedzą o Polsce, z zaangażowaniem wykonywali zadania pokazując swoje talenty w różnych obszarach. W razie trudności dzieci korzystały z  kół ratunkowych. Możłiwości były trzy : telefon do swojej pani, pomoc komisji lub pomoc widowni.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i naszym wspaniałym reprezentantom.

 

GALERIA