Relacja z Dnia Pieczonego Ziemniaka

Dnia 19 września 2019r. obchodziliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka połączony z pasowaniem na przedszkolaka, oraz uroczyste nadanie imienia i logo przedszkola.

19.09.2019 roku w naszym przedszkolu odbył się „Dzień Pieczonego Ziemniaka”. Nie był to jednak taki zwykły dzień. W tym dniu odbyło się również uroczyste nadanie naszemu przedszkolu imienia i nowego logo, przez Wójta Gminy Oświęcim Mirosława Smolarka. 

Od tej pory nasze przedszkole nazywane jest Przedszkolem Samorządowym im. Treflika w Zaborzu. Jesteśmy pierwszym Treflikowym przedszkolem w Polsce.  Po uroczystym nadaniu imienia dzieci i nauczyciele z naszego przedszkola zaśpiewały przedszkolną piosenkę autorstwa Pani Dyrektor o Treflikowym Przedszkolu.  Następnie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Pani Dyrektor powitała wszystkie nowe dzieci i przyjęła je w poczet naszych treflikowych przedszkolaków.  Po części oficjalnej nadszedł czas na coś dobrego czyli prażone, pyszne ciasta i moc atrakcji dla dzieci. Po mimo złej pogody w tym ważnym dla nas dniu, w naszych sercach gościła radość i powaga chwili.

GALERIA